درس‌ها


خبرهای سایت

اطلاعیه ثبت نام آموزش دهندگان نهضت سوادآموزي براي آزمون مجدد طرح توانمندسازي از روز یکشنبه 14 مرداد 97

از مدیر سایت در


 

با توجه به درخواست های مکرر و با عنایت به هماهنگی بعمل آمده بين نهضت سوادآموزي و جهاد دانشگاهی، امکان ثبت نام مجدد و شرکت در آزمون برای کلیه آموزش دهندگانی که در سال گذشته موفق به ثبت نام و گذراندن دوره آموزش مجازی توانمند سازی جهاد دانشگاهی نشده و یا در آزمون پایانی موفق به کسب نمره حد نصاب قبولی نشده اند، فراهم گردیده است.

1. آموزش دهندگان داوطلب می توانند از روز يكشنبه مورخه 14 مرداد ماه با مراجعه به سايت www.imooc.ir نسبت به ثبت نام در آزمون پایانی توانمند سازی اقدام نمایند

2. منابع آموزشی آزمون پایانی لوح های فشرده دروس عمومی و تخصصی است که در سال گذشته از طریق ادارات سواد آموزی مناطق و شهرستانها توزیع شد. در صورتیکه این منابع در آرشیو ادارات سوادآموزی وجود داشته باشد در اختیار افراد جدید قرار خواهد گرفت.

3. آزمون پایانی از روز شنبه مورخ 17/06/97 (هفدهم شهریور) همزمان با روز جهانی سوادآموزی بصورت حضوری در مراکز آزمون جهاد دانشگاهی برگزار خواهد شد و افراد بايد همزمان با ثبت نام نسبت به انتخاب تاريخ، ساعت و محل آزمون نيز اقدام نمايند.

4. به افرادی که موفق به کسب نمره حدنصاب قبولی شوند، گواهينامه صلاحيت حرفه اي معتبر با عنوان فنون و مهارت هاي تدريس به مدت 126 ساعت اعطا خواهد شد.

5. هزینه ثبت نام برای هرنفر205.000 ریال (بيست هزار و پانصد تومان) است که در زمان ثبت نام، توسط آموزش دهنده پرداخت می شود.

6. مهلت ثبت نام قابل تمدید نیست و همچنین این آخرین فرصت برای شرکت در آزمون و اخذ گواهینامه خواهد بود. افرادی که به هر دلیل شرکت نکرده و یا نمره قبولی کسب نکرده باشند، امکان ادامه همکاری با نهضت سوادآموزی را نخواهند داشت.


موضوعات مورد بحث قدیمی‌تر...